RN65C1100FB14
MFR.Part #
RN65C1100FB14
JLCPCB Part #
C1422984
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors