MAL213819221E3
MFR.Part #
MAL213819221E3
JLCPCB Part #
C1601262
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 15mm 220uF 30mm 370mΩ 650mA@100Hz ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS