CW00515R00JE73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW00515R00JE73
JLCPCB Part #
C1800707
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-65℃~+350℃ 15Ω 6.5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS