RN55C1012DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1012DRSL
JLCPCB Part #
C1796506
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 10.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors