ERL0586K600FKEB500
MFR.Part #
ERL0586K600FKEB500
JLCPCB Part #
C3557112
Description
-65℃~+175℃ 125mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors