RN65C1000DBSL
MFR.Part #
RN65C1000DBSL
JLCPCB Part #
C3475009
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors