RN60E9532FRE6
MFR.Part #
RN60E9532FRE6
JLCPCB Part #
C3557295
Description
-65℃~+175℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors