RN60E8250FBSL
MFR.Part #
RN60E8250FBSL
JLCPCB Part #
C1428970
Description
-65℃~+175℃ 250mW 825Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors