RN60E8061FRSL
MFR.Part #
RN60E8061FRSL
JLCPCB Part #
C1801877
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors