CMF5023R700DEBF
MFR.Part #
CMF5023R700DEBF
JLCPCB Part #
C1423252
Description
-55℃~+175℃ 23.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors