RN60E75R0FRSL
MFR.Part #
RN60E75R0FRSL
JLCPCB Part #
C1802088
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors