RN60D11R5FRSL
MFR.Part #
RN60D11R5FRSL
JLCPCB Part #
C1785587
Description
-65℃~+175℃ 11.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors