RN60E7502FRSL
MFR.Part #
RN60E7502FRSL
JLCPCB Part #
C1802046
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors