RN55C4021DBSL
MFR.Part #
RN55C4021DBSL
JLCPCB Part #
C3463909
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors