RN60E71R5FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E71R5FRSL
JLCPCB Part #
C3463478
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors