RN60C71R5FRSL
MFR.Part #
RN60C71R5FRSL
JLCPCB Part #
C1784097
Description
-65℃~+175℃ 250mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors