RN60E6980BRE6
MFR.Part #
RN60E6980BRE6
JLCPCB Part #
C3538102
Description
-65℃~+175℃ 250mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors