RN60E6813FBSL
MFR.Part #
RN60E6813FBSL
JLCPCB Part #
C1432145
Description
-65℃~+175℃ 250mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors