RN60E6491FRSL
MFR.Part #
RN60E6491FRSL
JLCPCB Part #
C3567520
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors