RN60E62R6BB14
MFR.Part #
RN60E62R6BB14
JLCPCB Part #
C1416202
Description
-65℃~+175℃ 250mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors