RN60E42R2BB14
MFR.Part #
RN60E42R2BB14
JLCPCB Part #
C3524848
Description
-65℃~+175℃ 250mW 42.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors