RN60E56R0DB14
MFR.Part #
RN60E56R0DB14
JLCPCB Part #
C1403659
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors