CMF606K1900FKEK
MFR.Part #
CMF606K1900FKEK
JLCPCB Part #
C3455634
Description
-55℃~+175℃ 1W 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS