RN60E5112FRSL
MFR.Part #
RN60E5112FRSL
JLCPCB Part #
C3441937
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors