RN60E5112FRE6
MFR.Part #
RN60E5112FRE6
JLCPCB Part #
C3402819
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors