CMF6023K700FKRE70
MFR.Part #
CMF6023K700FKRE70
JLCPCB Part #
C3379176
Description
-55℃~+175℃ 1W 23.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors