RN60E49R9BRE6
MFR.Part #
RN60E49R9BRE6
JLCPCB Part #
C3483745
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors