RN60E4993CBSL
MFR.Part #
RN60E4993CBSL
JLCPCB Part #
C1427008
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors