RN60E4753FBSL
MFR.Part #
RN60E4753FBSL
JLCPCB Part #
C1432235
Description
-65℃~+175℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors