Y4027255R000T9W
MFR.Part #
Y4027255R000T9W
JLCPCB Part #
C3920606
Description
-55℃~+125℃ 255Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS