CMF601M4000FKEK
MFR.Part #
CMF601M4000FKEK
JLCPCB Part #
C1424603
Description
-55℃~+175℃ 1.4MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS