RN60E4220FB14
MFR.Part #
RN60E4220FB14
JLCPCB Part #
C3521160
Description
-65℃~+175℃ 250mW 422Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors