CMF6010K000DER6
MFR.Part #
CMF6010K000DER6
JLCPCB Part #
C3446993
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors