RN60C4022DB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C4022DB14
JLCPCB Part #
C1417174
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors