RN60E4003BRE6
MFR.Part #
RN60E4003BRE6
JLCPCB Part #
C1797260
Description
-65℃~+175℃ 250mW 400kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors