RN60E3921FBSL
MFR.Part #
RN60E3921FBSL
JLCPCB Part #
C3575667
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors