RN60E3742FBSL
MFR.Part #
RN60E3742FBSL
JLCPCB Part #
C1432340
Description
-65℃~+175℃ 250mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors