ERC5522R900BHEK500
MFR.Part #
ERC5522R900BHEK500
JLCPCB Part #
C3427122
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS