RN60E3500BB14
MFR.Part #
RN60E3500BB14
JLCPCB Part #
C3380057
Description
-65℃~+175℃ 250mW 350Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors