RN60E3480DBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E3480DBSL
JLCPCB Part #
C1429966
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 348Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors