RN60E3163FBSL
MFR.Part #
RN60E3163FBSL
JLCPCB Part #
C1429725
Description
-65℃~+175℃ 250mW 316kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors