RN60E3162BR36
MFR.Part #
RN60E3162BR36
JLCPCB Part #
C1796473
Description
-65℃~+175℃ 250mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors