MAL211050602E3
MFR.Part #
MAL211050602E3
JLCPCB Part #
C3816046
Package
Bolt,D76xL220mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 220mm 25.3mΩ@100Hz 300V 31.8mm 6000uF 76mm 螺栓,D76xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS