RN60E23R2FB14
MFR.Part #
RN60E23R2FB14
JLCPCB Part #
C3394946
Description
-65℃~+175℃ 23.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors