RN60E2371FB14
MFR.Part #
RN60E2371FB14
JLCPCB Part #
C1416074
Description
-65℃~+175℃ 2.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors