RN55C1043FB14
MFR.Part #
RN55C1043FB14
JLCPCB Part #
C3442688
Description
-65℃~+175℃ 104kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors