RN60E2052FRSL
MFR.Part #
RN60E2052FRSL
JLCPCB Part #
C3445052
Description
-65℃~+175℃ 20.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors