VS-6TQ045SPBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-6TQ045SPBF
JLCPCB Part #
C145462
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 45V 600mV@6A 690A 6A 800uA@45V TO-263-2 Schottky Diodes ROHS