RN60E2002BR36
MFR.Part #
RN60E2002BR36
JLCPCB Part #
C3553511
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors