RN60E1723BRE6
MFR.Part #
RN60E1723BRE6
JLCPCB Part #
C1796884
Description
-65℃~+175℃ 172kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors